Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Domov pro seniory

Domov pro seniory

Místo, kde je vždy někdo na blízku…

 

Klienty našeho Domova pro seniory jsou osoby starší 55 let, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, zdravotního stavu, a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby. Domov pro seniory má kapacitu 75 lůžek a ubytování je zajišťováno v nadstandardně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.

Podrobnější informace o nabízené službě si můžete přečíst ve veřejném závazku, případně lze nezávazně kontaktovat naši sociální pracovnici, která Vám tuto službu ráda představí. 

 

 

 

Domov se zvláštním režimem

Místo, kde jsou Vaši blízcí v bezpečí…

Poskytujeme sociální a ošetřovatelskou péči osobám trpícím Alzheimerovou chorobou nebo jinými typy demencí. Uživateli našeho Domova se zvláštním režimem jsou osoby starší 55 let, kterým zajišťujeme péči umožňující udržení či zlepšení kvality života uživatelů, kteří již nemohou zůstat ve svém přirozeném prostředí. Domov se zvláštním režimem má kapacitu 25 lůžek. Podrobnější informace o nabízené službě si můžete přečíst ve veřejném závazku, případně lze nezávazně kontaktovat naši sociální pracovnici, která Vám tuto službu ráda představí. 

 

 
Odlehčovací služba

Odlehčovací služba

Místo, kde pečujeme spolu s vámi…

Odlehčovací služba pomáhá rodinám nebo blízkým pečujícím zvládnout soustavnou péči o osobu starší 55 let. Tato služba je poskytována přechodně na dobu max. 3 měsíců.

Odlehčovací služba má kapacitu 6 lůžek. Podrobnější informace o nabízené službě si můžete přečíst ve veřejném závazkupřípadně lze nezávazně kontaktovat naši sociální pracovnici, která Vám tuto službu ráda představí.

 

 

 

 

Doprovodné aktivity a služby

Místo, kde nabízíme…

  • bohatou nabídku skupinových a individuálních aktivizačních programů
  • fyzioterapii a pohybová cvičení zaměřená na seniory
  • trénování paměti
  • reminiscenční (vzpomínkovou) terapii
  • zaměření na smyslovou aktivizaci
  • realizaci kulturních programů pro klienty a jejich rodiny

 

 
Služby pro veřejnost

Služby pro veřejnost

Místo, kde jsou pro Vás dveře stále otevřené…

S-Klub

je komunitní klub pro seniory a veřejnost z Vysokého Mýta a přilehlých okolních obcí. Myšlenka založení S - KLUBU vznikla, protože chceme seniorům v našem regionu poskytnout něco navíc - prostor pro realizaci svých koníčků, místo, kde se mohou potkat s vrstevníky, zábavu, ale také odborné informace ze sociální oblasti. Přístup do S – KLUBU mají samozřejmě i mladší generace, které mohou svou účastí a svým nápaditým umem setkání obohatit.

Stravování pro veřejnost

Domov pro seniory Vysoké Mýto nabízí možnost stravování pro veřejnost buď formou docházky do společné jídelny nebo osobním odběrem. Při přípravě jídla dbáme na jeho pestrost, kvalitu a dietní vyváženost.

 

Více informací

 

 

Kontaktní údaje

Ledax / Domov pro seniory Vysoké Mýto
Žižkova 913
566 01 Vysoké Mýto

Telefon: 468 008 600
E-mail: info@dsvysokemyto.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun