Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Ledax - Domov pro seniory Vysoké Mýto / O nás / Projekty / Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe 2013

Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe 2013

Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe plc, organizační složka. Společnost Citibank podpořila Domov pro seniory Vysoké Mýto částkou 27 400 Kč.

Příspěvek byl využit k zakoupení 2 podložek Rollboard Vision, které sloužít k přesunům seniorů. Výhodou používání těchto podložek je snížení námahy při nezbytných přesunech seniorů a to jak pro samotné seniory, tak pro ošetřující personál.

„Práce pečovatelky v Domově pro seniory Vysoké Mýto je velice náročná jak fyzicky tak psychicky, proto si vážíme podpory společnosti Citibank Europe plc, která přispěla na zakoupení podložek Rollboard Vision, které tuto práci pečovatelkám ulehčí,“ uvedla ředitelka domova Monika Zerzánová  (Dvorská).

Kontaktní údaje

Ledax / Domov pro seniory Vysoké Mýto
Žižkova 913
566 01 Vysoké Mýto

Telefon: 468 008 600
E-mail: info@dsvysokemyto.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun