Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Ledax - Domov pro seniory Vysoké Mýto / O nás / Projekty / Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe 2011
1000x1000-1397561252-citi

Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe 2011

Podpora ze Zaměstnaneckého charitativního fondu společnosti Citibank Europe. Citibank přispěla částkou 27 190 Kč na vybavení Domova pro seniory Vysoké Mýto potřebnými pomůckami a zdravotnickým materiálem.

„Ze získané částky budou zakoupeny antidekubitní podložky, zástěna, zdravotnický materiál a převazové vozíky pro ošetřující personál“, říká Irena Lavická, ředitelka společnosti Ledax Vysoké Mýto o.p.s. „Domov pro seniory ve Vysokém Mýtě byl otevřen v lednu 2011, stále probíhá vybavování materiálem a potřebnými pomůckami, a proto jsme rádi za každou podporu,“ dodává Lavická. Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. je provozovatelem Domova pro seniory Vysoké Mýto od ledna 2011. Jedná se o nově vystavěný objekt s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s kapacitou 100 uživatelů. „Na zajištění péče o seniory jsou kladeny vysoké nároky, o jejichž naplnění se v souladu s moderními trendy snažíme,“ vysvětluje Lavická.

Posláním Domova pro seniory Ledax Vysoké Mýto o.p.s. je odborně poskytovat pomoc, podporu a péči lidem se sníženou soběstačností zejména z důvodu věku, vytvořit jim důstojné prostředí s důrazem na individuální potřeby, kvalitu a úctu.

Kontaktní osoba:
Ing. Irena Lavická
e-mail: irena.lavicka@vm.ledax.cz
tel.: +420 725 760 193

 

Kontaktní údaje

Ledax / Domov pro seniory Vysoké Mýto
Žižkova 913
566 01 Vysoké Mýto

Telefon: 468 008 600
E-mail: info@dsvysokemyto.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun